Şuhut Keşkek Evi çalışmaları başladı

Şuhut Belediyesi ve Şuhut Kaymakamlığının ortak yürüttüğü projelerden olan Şuhut Keşkek Evi projesinde çalışmalar başladı.

Temel kazı çalışmaları başlayan Keşkek Evinin çalışmalarını Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya, Şuhut Ak Parti İlçe Başkanı İnş. Müh. Ali Diren ve Şuhut İl Genel Meclisi Üyesi Umut Eroğlu titizlikle takip ettiler.

Çalışmaların ve hava şartlarının olumlu gitmesi durumunda zafer haftası etkinliklerine yetiştirileceğini belirten Başkan Bozkurt”Bugün Şuhutumuzda keşkek evimizin temel kazı çalışmalarını başlatmış durumdayız.Keşkek evimiz Şuhutumuza, ilimize hayırlara vesile olur.Bu vesile ile emeği geçen, Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’na, İlçe Kaymakamımız Nurullah Kaya’ya, Ak  Parti Şuhut İlçe Başkanımız Ali Diren’e, İl Genel Meclisi Üyelerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tescili Şuhut Belediyesi tarafından alınan Şuhut Keşkeğini Keşkek evimiz vasıtasyla ilçemize gelen bütün misafirlerimize ikram edeceğiz.Zafer meşalesinin yakıldığı bu topraklara,zaferin kazanıldığı topraklara ülkemizin her bir vatandaşını keşkek yemeye davet ediyorum. İlçemize Keşkek Evi hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ziyaret yüklenici firmadan bilgilerin alınması ile son buldu.

14.03.2020 Basın Bülteni