“Bekleyiş” sinema filmi Ahmetpaşa’da çekildi

Afyonkarahisar’daki ilk ve tek film şirketi olan Kale Film Yapım tarafından “BEKLEYİŞ” (The Waiting) isimli uzun metraj sinema filmi çekimleri Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Ahmetpaşa Kasabası’nda gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar’daki ilk ve tek film şirketi olan Kale Film Yapım’ın yapımcılığını Kazım Demirkırkan’ın yönetmenliğini, senaristliğini ve çekimlerini yaptığı, “BEKLEYİŞ” (The Waiting) isimli uzun metraj sinema filmi çekimleri Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Ahmetpaşa Kasabası’nda gerçekleştirildi. Kale Film Yapım İmtiyaz sahibi Kazım Demirkırkan vizyona girecek olan film hakkında şu ifadelere yer verdi.

Film konusu, sahneleri ve çekim teknikleri olarak Türkiye’de ilklerin filmidir.
Sinema severlerin dikkatini çekecek olan “BEKLEYİŞ” isimli filmin konusu gerilim, korku ve aksiyondur. Ortalama 115 dakikalık gösterimi gerçekleşecek olan filmin çekimleri tarihe geçecek kadar kısa bir zaman olan 9 günde tamamlanmıştır.

Genel konusu itibariyle filmi tek cümle ile özetleyecek olursak; “Gizli kodlara sahip yüksek rütbeli yabancı bir subayın, emekli olduktan sonra başına gelenler” olarak yazabiliriz. Filmin başrollerinde 4 ana karakteri görüyoruz. Hasan Hüseyin Elmas, Özcan Karademir, Zeynep Durgut ve Abdurrahman Özyakar.

Filmin kurgu işlemleri devam ederken, bu yıl içinde vizyona girmesi beklenmektedir. Film afişi, fragmanı, vizyon tarihi ve tüm gelişmelerle ilgili web sitemizden ve kanallarımızdan en yeni haberler paylaşılacaktır.

Müsaade edilen ölçülerde kamera arkası birkaç görüntüyü siz değerli okurlarımızla ve sinema sever takipçilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Ayrıca sinema sektöründe 6 kişilik set ekibi ile bir filmin çekilebileceğini bizlere gösterecek olan Yönetmen – Senarist – Görüntü Yönetmeni – Işık Şefi Kazım Demirkırkan, Koordinatör ve Makeup Artist Dilek Demirkırkan, Ses Şefi Ahmet Beytullah Sezer, Oyuncu Koçu Hasan Hüseyin Elmas, Kurgu – Montaj Mehmet Ekenel, Set-Grip İhsan Yumuturuğ ‘u şimdiden tebrik eder, başarılarının ve yeni filmlerinin devamını bekleriz dedi.