Vali Tutulmaz: 2020’de de Afyonkarahisar’ı tanıtmaya devam edeceğiz

Vali Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yayımladıkları yeni yıl mesajlarında, 2020 yılında da Afyonkarahisar’ın tüm değerlerini ve keşfedilmesi gereken doğal, tarihi ve kültürel güzelliklerini tanıtmaya şehrin değerine değer katmaya devam edeceklerini söylediler

Vali Mustafa Tutulmaz, yayımladığı yeni yıl mesajında acısıyla, tatlısıyla, hüznüyle, sevinciyle bir yılın daha geride kaldığını dile getirerek, 2020 yılının Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye ve tüm dünyaya iyilikler, güzellikler ve huzur getirmesini diledi.

“ŞEHRİN DEĞERİNE DEĞER KATMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

“Yeni bir yıla hep birlikte “Merhaba” demenin mutluluğu içerisindeyiz.” diyen Vali Tutulmaz, “Umutla karşıladığımız 2020 yılı, umarım öncelikle medeniyetlerin buluştuğu güzel şehrimiz Afyonkarahisar’a, cennet vatanımız ülkemize ve tüm insanlığa güzellikler, barış ve huzur getirir. Gönül bağlarının daha da kuvvetlendiği, huzurlu günler yaşadığımız, tüm dileklerimizin gerçekleştiği bir yıl olur. 2020 yılında da her bir köşesi ayrı güzellikte, tarihin dönüm noktası, mermerin anavatanı, şifalı suların en iyi adresi, lezzetlerin, Gastronominin şehri Afyonkarahisar’ımızı tüm değerleri ve keşfedilmesi gereken doğal, tarihi ve kültürel güzellikleriyle tanıtmaya, vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, şehrimizin değerine değer katmaya devam edeceğiz. 2020 yılının hizmetkârı olduğum Afyonkarahisar’a, hemşehrilerime, ailelerine, aydınlık geleceğimizin umudu gençlerimize, saygı ve hürmetin simgesi büyüklerimize, sevdiklerinize, tüm Türkiye’ye ve dünyaya iyilikler ve güzellikler getirmesini diliyorum. Mutlu Yıllar.” dedi.