11 ünlü sanatçı Afyon’a gelecek!..

Dünya Motokros Şampiyonası ve Türkiye Motofest Tanıtım Toplantısı yapıldı. Yeni şampiyonaların ve pek çok etkinliğin yer alacağı bu yıl 4. Kez şehrimizde düzenlenecek Dünya Motokros Şampiyonası ve Türkiye Motofest’tin lansmanı termal bir otelde gerçekleştirildi.

 

4 ŞAMPİYONA 8 YARIŞ

31 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek festival ve şampiyona organizasyonlarının hangi içeriklerde düzenleneceği ve bu etkinliklerde yer alacak sanatçılar kamuoyuna duyuruldu. 3-4 Eylül’de Dünya Motokros Şampiyonası 2022’de Büyükler, Gençler, Kadınlar ve Avrupa kategorilerinde 4 farklı yarış Afyonkarahisar Motor sporları merkezinde yapılacak. MGXP of Turkey 2022 Şampiyonasına yurt içi ve yurt dışından yüzlerce pilot ve takım katılım sağlayacak.

 

9 ÜNLÜ SANATÇI AFYONKARAHİSAR’DA KONSER VERECEK

Motor yarışları heyecanı, ünlü sanatçıların şehrimizde düzenleneceği konserlerle taçlanacak. Hem yarış severlere hem de tüm katılımcılara hitap edecek organizasyon kapsamında 9 ünlü sanatçı konser verecek.

İŞTE SANATÇILAR VE GÜNLERİ…

31 Ağustos Çarşamba günü Sagopa Kajmer, Haluk Levent
1 Eylül Perşembe Ebru Yaşar, Manuş Baba,
2 Eylül Cuma Mary Jane, Koray Avcı
3 Eylül Cumartesi Göknur, Erol Evgin
4 Eylül Pazar Süper Star Ajda Pekkan

Afyonkarahisar’da sahne alacak.

5 gün boyunca Afyonkarahisar müziğe doyacak, ünlü sanatçılarla buluşacak. Her gün iki konserin verileceği festivalle coşku doruğa çıkacak.