Ressam Hacer Ercan, Vali Çiçek’i ziyaret etti

Afyonkarahisar’ın tarihi ve turistik yerleri ile ilgi duyduğu diğer birçok konuda resimler yapan Ressam Hacer Ercan, Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, hazırladığı tablolarını sundu.

Ramazan aylarında savaştan öksüz kalan ve etkilenen çocuklara olan üzüntüsünü konu alan “Yetimler İftarı” adlı çalışması ile Milano’da düzenlenen yarışmada Onur Ödülü kazanan Ressam Hacer Ercan, şimdi de Afyonkarahisar’ı tanıtan resimler yapıyor.

Frigya, Ayazini, Emre Gölü, sıcak hava balonu uçuşları gibi tarihi ve turistik içerikli 19 adet tablo yapan Hacer Ercan, Vali Gökmen Çiçek’in de desteği ile çalışmalarına hızla devam ediyor.

Hazırladığı tabloların bir bölümünü alarak Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret eden Ressam Hacer Ercan, Vali Gökmen Çiçek’e çalışmalarında kullandığı teknikler ve tabloların içeriği hakkında kısa bilgiler verdi. Yetenekli Ressam’ı tebrik eden Vali Gökmen Çiçek, böylesine güzel eserleri kültür ve sanat dünyasına kazandırdığı için Ercan’a teşekkür etti. Vali Çiçek, tabloların şubat ayında yapılacak sergide sergileneceğini söyledi

Destekleri ve ilgisi için Vali Çiçek’e teşekkür eden Hacer Ercan, resim yapmaya devam edeceğini ifade ederek, bu ay içerisinde Milano’da yine bir yarışmaya katılacağını söyledi.