Muhteşem kadrodan efsane oyun!..

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas yönetiminde sezonun ikinci oyunu “Yedi Kocalı Hürmüz ” adlı tiyatro oyunuyla yeniden sanatseverlerin karşısına çıkıyor. 22 Mart Cuma günü ilk gösterimi yapılacak oyun, 3 Mayıs tarihine kadar haftanın her Çarşamba ve Cuma günleri saat 20.00’da RAM Salonu’nda (Eski Halk Eğitim Merkezi) ücretsiz olarak sahnelenecek.

MUHTEŞEM KADRODAN EFSANE OYUN

GÜLMEYE HAZIR MISINIZ?

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sezonun ikinci oyunu için perdelerini açıyor. Son iki dönemdir Afyonkarahisar’da tiyatro sanatında adeta çığır açan Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, muhteşem kadrosuyla efsane müzikli güldürü oyunu “Yedi Kocalı Hürmüz” ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

Genel Sanat Yönetmenliğini Hasan Hüseyin Elmas’ın yaptığı iki perdeden oluşan Türk Klasiği oyunun galası 22 Mart Cuma günü saat 20:00’de Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) Salonunda yapılacak.

           3 Mayıs tarihine kadar haftanın her Çarşamba ve Cuma günleri saat 20.00’da RAM Salonu’nda (Eski Halk Eğitim Merkezi) ücretsiz olarak sahnelenecek oyunu izlemek isteyenler, Afyonkarahisar Belediyesi 2. katta bulunan Genel Sanat Yönetmeliği’nden rezervasyon yaptırması gerekiyor.

21 Mart 2019 Basın Bülteni