Ali Galip Leblebicioğlu’nun Gün Işığı eseri çıktı

Afyonkarahisar Belediyesi, kültürel yayınlara bir yenisini daha ekledi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in destekleriyle tasarruf tedbirleri genelgesi öncesi basımı tamamlanan, pandemi dolayısıyla ertelenen Araştırmacı-Yazar Ali Galip Leblebicioğlu tarafından kaleme alınan ‘Gün Işığı’ isimli eserin tanıtımı yapıldı.

Afyonkarahisar Belediyesi olarak çok özel bir eseri daha şehrimizin kültür hayatına kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Zeybek Başkan, emeklerinden dolayı Araştırmacı- Yazar Ali Galip Leblebicioğlu’na teşekkür etti. ‘Gün Işığı’ isimli kitabın Leblebicioğlu’nun farklı konulardaki köşe yazıları ve şiirlerden oluşan bir eser olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Şiirlerinde genellikle yaşam- toplum milli heyecan, sevgi, güzellik, ilahi duygular ve Hz. Mevlana’nın öğretilerini işleyen Sayın Leblebicioğlu yazılarında eski Afyonkarahisar’ın güncel konularından bahsediyor. Yine şiirlerinde güncel konulara da yer veriyor. Bu vesileyle Afyonkarahisar’ın kültür hayatına kitabı ile katkıda bulunan Araştırmacı-Yazar Ali Galip Leblebicioğlu’nu kutlar, kitabın yayınlanmasında emeği olan Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz İhsan Akar ve katkısı bulunan çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Araştırmacı-Yazar Ali Galip Leblebicioğlu ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e şükranlarını sundu. Araştırmacı-Yazar Leblebicioğlu evinde bulunan kitaplığını Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in projelerinden olan Millet Kütüphanesi’ne bağışlayacağını duyurdu