Kitabının gelirini Kızılay’a ve Lösev’e bağışlayacak

Afyonkarahisar’da yaşayan ve bir Okulda görev yapan 50 yaşındaki 3 Çocuk annesi, Nuriye Kocausta , elde edeceği geliri Kızılay ve Lösev’e bağışlanmak üzere kitap yazdı. 

Ahmet Uçmak’ın haberi şöyle:

Nuriye Kocausta yaptığı açıklama;

“Veren el olmayı insanların ihtiyaçlarını gidermeyi seviyorum. 2002 yılında bir anda içime düşen Kabe-i Muazzam’ a aşkı , Rabbimin muhabbeti ile dilimden dualar dökülmeye başladı.  Zamanla bu duaları deftere aktarmaya karar verdim. Kabe ‘yi yakından gormek en büyük isteğimdi.

Hayatımın ilk dönüm noktası 2008 yılında Hacca gitme şansını elde etmekle oldu. Bu şerefe nail olduktan sonra içimdeki dua aşkı da daha da alevlendi. Hayatımın ikinci dönüm noktasında dua kitabımı bastırmakla yaşadım. Bu zamana kadar gönlümde Allah aşkı,  dilimden dualar düşmedi.

Sadece kendime sakladığım dualarımı başka kardeşleriminde faydalanmasını istedim. Bu kitapta asıl amacım öldükten sonra amel defterimin kapanmamasını sağlamak , insanlara sadaka vermeyi ve hayra teşvik etmektir. Kitabımın gelirini gönüllü olduğum hayır kurumlarına bagislayacağım.

Allah rızası için basılan bu kitabın sizlerinde yapacağı hayırla taclanmasını istiyorum. Sizde hayra vesile olmak isterseniz Afyonkarahisar Başarı Kitabevinden  RABBİME YAKARIŞ adlı kitabımı temin edebilirsiniz . Şimdiden Allah hayrınızı kabul etsin.” dedi.