Kocatepe için yeni projeler

Doğa Koruma ve Milli Parklar 5 Bölge Müdürü Şahin Çılgın ve Başkomutan Tarihi Milli Park Müdür V. Serpil Taşpınar, hafta içi Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Başkanı Abdullah Çelik’i ziyaret ettiler.

Başkan Çelik, Milli Parklar 5 Bölge Müdürü Şahin Çılgın ve Başkomutan Tarihi Milli Park Müdür V. Serpil Taşpınar ile birlikte Kocatepe Anıtında incelemelerde bulundular. Kocatepe’ye yapılması planlanan projeler için saha incelemesinde bulunan heyet, Kocatepe’nin daha çok tanıtılması ve turistlerin buraya olan ilgisini arttırmak için önemli çalışmalara imza atacaklar. Başkan Çelik destek ve ilgilerinden dolayı Bölge Müdürü Çılgın’a ve Müdür Vekili Taşpınar’ a teşekkür etti.

VALİ ÇİÇEK’TEN KOCATEPE’YE ZİYARET
Ayrıca Afyonkarahisar Valiliğine atanan Vali Gökmen Çiçek, geçtiğimiz hafta sonu Kocatepe (Büyükkalecik ) Kasabasını ziyaret etti.  Vali Çiçek’e, Kocatepe (Büyükkalecik )  Belediye Başkanı Abdullah Çelik’te eşlik etti. Başkan Çelik, Vali Çiçek’e belediye çalışmaları, kasaba ve Kocatepe Anıtı hakkında bilgiler verdi. Yaptığı ve yapacağı projeleriyle ilgili Başkan Çelik’e başarılar dileyen Vali Çiçek, kasaba da bulunan vatandaşlarla da sohbet etti. Başkan Çelik, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’e, beldemize yaptığı ziyaret ve vatandaşlarımızla yaptığı samimi ve içten sohbet dolayısıyla şükranlarımızı sunarız” dedi.